1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
www.nejzbach.cz   VARTA - generální partner VARTA futsal ligy

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
FC Démoni Česká Lípa

17. kolo, Po 10.02 19:30

1. Fc Nejzbach Vysoké ..2
FC Démoni Česká Lípa..4

SK Dynamo PCO České Budějovice

15. kolo, Pá 24.01 20:00

1. Fc Nejzbach Vysoké ..1
SK Dynamo PCO České Bu..4

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

14. kolo, Út 21.01 20:00

SK Interobal Plzeň7
1. Fc Nejzbach Vysoké ..2

Svarog FC Teplice

13. kolo, Pá 10.01 20:00

1. Fc Nejzbach Vysoké ..0
Svarog FC Teplice3

SK Slavia Praha

12. kolo, Pá 20.12 20:00

1. Fc Nejzbach Vysoké ..5
SK Slavia Praha4

FC Tango Hodonín

11. kolo, Pá 13.12 20:00

1. Fc Nejzbach Vysoké ..10
FC Tango Hodonín3

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

10. kolo, Pá 29.11 20:00

AC Sparta Praha14
1. Fc Nejzbach Vysoké ..2

SK Olympik Mělník

9. kolo, Pá 15.11 20:15

1. Fc Nejzbach Vysoké ..3
SK Olympik Mělník4

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

8. kolo, Po 11.11 19:30

Helas Brno5
1. Fc Nejzbach Vysoké ..2

FK ERA-PACK Chrudim

7. kolo, Pá 01.11 20:00

1. Fc Nejzbach Vysoké ..1
FK ERA-PACK Chrudim3

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

16. kolo, St 19.02 20:00

FTZS Liberec
1. Fc Nejzbach Vysoké ..

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

18. kolo, Pá 21.02 20:00

FK ERA-PACK Chrudim
1. Fc Nejzbach Vysoké ..

Helas Brno

19. kolo, Pá 28.02 20:00

1. Fc Nejzbach Vysoké ..
Helas Brno

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

20. kolo, Pá 06.03 20:30

SK Olympik Mělník
1. Fc Nejzbach Vysoké ..

AC Sparta Praha

21. kolo, Pá 13.03 20:00

1. Fc Nejzbach Vysoké ..
AC Sparta Praha

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

22. kolo, Pá 27.03 20:00

FC Tango Hodonín
1. Fc Nejzbach Vysoké ..

Vyjádření vedení Nejzbachu k aktuální situaci

Vyjádření vedení Nejzbachu k aktuální situaci

Nejzbach neprožívá dobrý vstup do soutěže a po 4.kolech VARTA futsal ligy se nachází na chvostu tabulky, kde se rozhodně nechtěl pohybovat. Vedení Nejzbachu na tuto situaci reagovalo před zápasem s Budějovicemi, když se A-týmu ujal nový trenér Miroslav Semerád. Spolu s ním se do týmu vrátila futslová ikona Petr Vladyka a brankář Jan Ehrenberger. Bohužel Nejzbachu nepomohl ani tento impuls a z Budějovic odjel s prázdnou.

A jak nepovedený vstup do soutěže hodnotí generální manažer Petr Jeníček. „První tři kola jsme hráli proti profesionálním soupeřům, to je třeba si uvědomit ( Slavie Praha, Teplice, Plzeň). Na Slavii jsme sahali po vítězství, ale nakonec z toho nebyl ani bod. Teplice a Plzeň trénují každý den a mají velkou kvalitu. Stěží se jim můžeme v něčem vyrovnat. Spíš mě mrzí přístup některých hráčů, musíme si uvědomit, že jsme v nejvyšší soutěži a spadnout nohama na zem. Neuspěli jsme ani v Českých Budějovicích, kde jsem čekal, že zápas zvládneme herně i bodově. Bohužel jsme odjeli s prázdnou. A důvod je pořád stejný, velké chyby, které děláme nás připravují o důležité body. Je to celkem psychicky náročné a padla na nás deka, ale je třeba zvednout hlavy a připravit se na páteční zápas s Libercem, který pro nás bude hodně důležitý.

Vedení Nejzbachu v minulém týdnu rozhodlo že A-týmu se ujme Miroslav Semerád, který se tak po roce vrací na střídačku Nejzbachu. „Bohužel los pro nás nebyl milosrdný a výsledkově i herně to není ono. Ale není čas, si hrát na to, že budeme něco zkoušet. Čekal jsem nějáký impuls změnou trenéra, ale bohužel nepřišel. Nic méně Martin Brychta je stále u týmu a ve vedení, posune se k juniorce, kde si musíme vychovávat vlastní hráče. Sempre tu byl jako trenér před rokem a s týmem měl krásné výsledky, kde jsme v lize skončili na pátém místě. Musíme s pokorou pracovat a výsledky věřím, že příjdou. Spoustu hráčů by si mělo také uvědomit, že je to nejvyšší futsalová liga a hrají za Nejzbach a především za Vysoké Mýto. Bez nasazení a srdíčka to nepůjde.. Někdo skončí, protože na ligu nemá, někdo příjde. V tuto dobu , už není čas na kamarádství, ale na výsledky.“  takto situaci okomentovalo vedení Nejzbachu ohledně nástupu nového trenéra a výkonů mužstva. 

Nejzbach v neděli zajížděl na palubovku Budějovic, kde chtěl poprvé v sezóně bodovat, a to se bohužel nepovedlo a tak Petr Jeníček neskrýval nespokojenost s výkonem týmu. „Každý hráč asi věděl a viděl co se dělo. Jestli si někdo myslí, že ligu zachráníme oslavama, dovolenýma a spoustou srandy, co bylo v druhý lize, tak je to omyl ne? Jestli jsi sem jde někdo zahrát, jak chodil v dětství za barák, tak tady nebude. Budějovice hráli sympaticky a dá se říct, že vyhráli zaslouženě. Protože naše naivita je hrozná.

Petr Jeníček také prozradil, že jsou v plánu jisté  pohyby v kádru a některé také prozradil.  „Změny nastaly a další změny příjdou. Vladyka je pro nás zkušenost a ,,Erák,, by měla být jistota v bráně, když tu není géra. Ale bez nasazení je to pořád málo. Pracujem na dalších posilách. Skončil brankář Kubica, který bohužel ještě na ligu nemá, ale má velké předpoklady. Ukončíme prozatím i spolupráci s Rosůlkem, který se hrozně hledá a nedokáže plnit taktické věci. Kluci si musí uvědomit, že je to nejvyšší soutěž. Parametry splňuje asi 25 procentr hráčů. Nebudem nikoho přemlouvat, kdo chce hrát ligu. Reprezentujeme Vysoké Mýto v nejvyšší futsalové lize, to si každý musí uvědomit.

Vysokomýtští futsalisté v pátek nastoupí ke druhému domácímu utkání, tentokrát proti Liberci.  „Pro nás už byl důležitý zápas v Budějovicích, který jsme nezvládli. V pátek hrajeme doma a opět budeme bez nějákých hráčů. Ale věřím, že si s tím poradíme a udělámé důležitý krok k záchraně v nevyšší futsalové lize. Liberec nebude lehký soupeř, mají tam spoustu šikovných fotbalistů a určitě nám nedají nic zadarmo. Věřím v pěkný futsal a plnou halu, která nás požene za vítězstvím. řekl Petr Jeníček, který těmito odpovědi chce ujistit futsalové fanoušky Nejzbachu, že vedení nejsou tyto výsledky lhostejné a bude se je snažit napravit v následujících zápasech a k tomu budeme potřebovat i vás fanoušky, proto rozhodně doražte v pátek do NEJZBACH Arény. 

 

 

Diskuze

Iveco Czech Republic, a. s. Město Vysoké Mýto STAVEBNINY VM s.r.o. Nopek Merit Bau CZ a.s. KBT Elektronik Mados Sapa LPJ JOHUR s.r.o. JD Dlouhý s.r.o. Concept Kovošrot - Ivan Ševčuk BKN TOMIL s.r.o. TVARMETAL, s.r.o. AB design Czech s.r.o. AUTODOPRAVA BACHURA Pardubický kraj MŠMT Mejtostav ps s.r.o.
STAVEBNINY Konárek
Joma Select VARTA Mlýny J. Voženílek, spol. s r.o.

Počet návštěv: 50109
Posledních 30 dnů: 2160 | Posledních 7 dnů: 909 | Poslední den: 39

© 2020 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | vladimir.zidek@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne