Oficiální stránky futsalového klubu

Nejzbach přejel Havlíčkův Brod 7:2

Na fanoušky Nejzbachu tentokrát čekal předzápasový program. Fanklub byl odměněn za své věrné služby dvěma novými vlajkami, které jim předal zakladaten Nejzbachu Jiří Michalec.

KOMENTÁŘ

Na začátku zápasu jsme uctili památku nedávno zesnulého zakladatele Nejzbachu pana Zděňka Talacko.

Ačkoli se jednalo o zápas mezi druhým a třetím týmem tabulky, jasným favoritem byl už od úvodního hvizdu domácí Nejzbach. V čase 2:22 se prosadil krásnou křižnou střelou Jaroslav Kubát. V rozmezí 11-14 minuty Nejzbach udeřil hned třikrát. Nejdříve se krásnou střelou k pravé tyči prosadil Vítězslav Hrubý, na kterého navázali Marek Vojtíšek a Lukáš Mach. V čase 15:45 snížil hostující Petr Karlík a do poločasové přestávky se tak šlo za stavu 4:1 pro Nejzbach.

Ve druhém poločase začal aktivněji opět Nejzbach a hned třikrát nastřelil tyč! Páté branky se domácí přece jen dočkali díky nechytatelné střele Vítězslava Hrubého. V čase 33:26 se nádhernou střelou prosadil Petr Jeníček, když z voleje trefil míč nekompromisně do šibenice hostujícího brankáře. Ve 39 minutě přidal už sedmý gól Nejzbachu Jaroslav Kubát. Havlíčkovu Brodu se podařilo už jen korigovat výsledek zásluhou pěkné individuální akce Jakuba Henka. Zápas tak skončil 7:2 pro Nejzbach. Díky ztrátě Hodonína se Nejzbach osamostatnil na prvním místě tabulky a k vítězství mu ze dvou domácích zápasu stačí pouze