Oficiální stránky futsalového klubu

Nejzbach vede 2. ligu

ZNejzbach veze z Brna 3 body!

KOMENTÁŘ K ZÁPASU

V neděli 28. 1. vyrazili hráči Nejzbachu do Brna s vidinou, že v případě výhry se můžou posunout na 1. místo tabulky 2. ligy Východ. Nejzbachu chyběla opět celá řada opor, proto se výhra nerodila snadno.  Začátek zápasu byl hodně vyrovnaný, akce se přelévaly z jedné strany na druhou. Z první půle ale vytěžili více Vysokomýtští. Do poločasové přestávky šel Nejzbach s dvoubrankovým vedením díky dvěma povedeným trefám Vítězslava Hrubého.

Druhý poločas začal pro Východočechy jako hororový film. V rozmezí pouhých 50. vteřin srovnal Denis Galia na 2:2. Hellas Brno se tímto začal nadechovat k obratu. Ten však nedovolil Vítězslav Hrubý, který svým hattrickem stanovil konečné skóre 3:2 pro Nejzbach! I přesto, že se poslední tři minuty pokoušeli Brňané o powerplay, gól vytěžit nedokázali a 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto dokázal hubenou výhru ubránit. Díky vítězství se letos poprvé dostal Nejzbach na čelo tabulky
2. ligy Východ.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Vítězslav Hrubý (Nejzbach): Náročné utkání na Hellasu, kam jsme odjížděli v šest lidech do pole a konec dohrávali jen v pěti lidech, jsme naštěstí zvládli. Jsem rád, že jsme utkání zvládli za 3 body, ač u gólu na 3:2 se domácí zlobili, že neměl platit skrz faul. První poločas jsme si vypracovali vedení 2:0. Do druhého polačasu vstoupili domácí lépe a naším nedůrazem jsme jim dovolili srovnat. Tímto bych chtěl pozvat fanoušky na domácí utkání s Vyškovem, kde budeme chtít překazit dobrou sérii Vyškova a naopak naši vítěznou sérii prodloužit a udržet se na předních příčkách.