1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
www.nejzbach.cz    

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Nejzbach veze z Brna bod!

Nejzbach veze z Brna bod!

Nejzbach veze z Brna bod!

Nejzbach navázal na týden starou výhru s Havlíčkovým Brodem a z Brna si odvezl cený bod za remítu 5:5 s týmem FC ATRAPS Brno. 

KOMENTÁŘ

Nejzbach nezačal vůbec dobře a už po půl minutě prohrával s domácím týmem 1:0. Na konci 13. minuty sice zásluhou Hrčíře Nejzbach srovnal, ale o 19 vteřin později se prosadil domácí Kelvin, na kterého o minutu později navázal ještě Slováček a do poločasové přestávky se tak šlo se skóre 3:1 pro FC ATRAPS Brno..

Na začátku druhé půle Nejzbach zabral a v rozmezí pěti minut překlopil skóre na svou stranu. Přestřelka ale pokračovala dál. Opět zásluhou Kelvina a Slováčka Brnané znova vedli. Poslední slovo měl ale vysokomýtský střelec Hrubý, který stanovil konečný výsledek 5:5.

OHLASY

Petr Jeníček (1.FC Nejzbach VM): Na Atraps jsme jeli navázat na zlepšené výkony z předešlých zápasů. Bohužel nás srazily naše 4 individuální chyby, které soupeř nemilosrdně potrestal. I přes závěrečný tlak ze hry bez brankáře, kde jsme si vypracovali 2-3 gólové příležitosti, tak zápas skončil asi spravedlivou remízou 5:5.

Diskuze

Nejbližší narozeniny

07.05.2024 Jakub Slavík (26)
17.06.2024 Jan Palatka (20)
13.07.2024 Petr Jeníček (41)
Iveco Czech Republic, a. s. Město Vysoké Mýto STAVEBNINY VM s.r.o. Nopek KBT Elektronik Mados Sapa LPJ JD Dlouhý s.r.o. Concept Kovošrot - Ivan Ševčuk BKN TOMIL s.r.o. TVARMETAL, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Pardubický kraj Národní sportovní agentura Mejtostav ps s.r.o. Joma
Kobylka hotel Vysoké Mýto

Počet návštěv: 98090
Posledních 30 dnů: 316 | Posledních 7 dnů: 62 | Poslední den: 5

© 2024 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | vladimir.zidek@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne