1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu

Třetí kolo dorostenecké a juniorské ligy

V neděli 3. 12. proběhlo v hale Nejzbachu už 3. kolo dorostenecké a juniorské ligy. Do Vysokého Mýta dorazila Chrudim a pražská Slavia. Kvůli sněhové kalamitě nakonec nedorazila Sparta a tak Vysokomýtší sehráli pouze dva zápasy se Slávií.

Nejdříve se s Pražany utkali dorostenci Nejzbachu. I když hráli velmi svědomitě, silnému soupeři nakonec podlehli 2:0. I junioři předvedli srdnatý výkon. První poločas vyhrál Nejzbach dokonce 2:0 díky gólům Dolníčka. Druhé dějství však bylo jednoznačně v rukách našeho soupeře. Ve 26. minutě nejdříve z penalty snížil Kuča a obrat završil dvěma pěknými góly Slapnička. I přes prohru předvedli naši junioři skvělý výkon.

V Nejzbach aréně se poté hraly ještě dva zápasy. Dorostenci z Chrudimi ve vyrovnaném zápase přetlačili Slavii 1:0. Nejpohlednější zápas jsme sledovali mezi juniory z Chrudimi a pražské Slavie. Východočeši sice vedli už 3:1, ale po skvělém obratu brali všechny 3 body Pražané za konečnou výhru 4:3.

Junioři a dorostenci se v Nejzbach aréně představí letos ještě jednou, v sobotu 16. 12. 2023.