Oficiální stránky futsalového klubu

Nejbach prohrál v Ostravě

Velká gólová přestřelka v Ostravě!

PRVNÍ VENKOVNÍ ZÁPAS

Velká gólová přestřelka v Ostravě! 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto zavítal ke svému prvnímu letošnímu venkovnímu utkání do Ostravy, kde se střel se zdejším Baníkem.

KOMENTÁŘ

Ostravané byli v první půli aktivnější a zaslouženě odcházeli do šaten s vedením 3:0. Začátek druhé půle ale nabídl zcela opačný obrázek. Nejzbach dokázal během 11 vteřin ve 24. minutě snížit na 3:2ba ve 28. minutě dokonce vyrovnal na 3:3. Všichni tak očekávali velké drama až do závěrečného hvizdu. Kdo čekal, že oba týmy budou vyčkávat a hrát opatrně, tak se spletl. Baník se rozjel, Nejzbachu nasázel dalších 8 branek a konečný výsledek 11:4 vyzněl jednoznačně pro domácí tým.

Další zápas odehrají vysokomýtští v pátek 3. 11. od 20:00 na domácí palubovce proti Helasu Brno B.

OHLASY PO UTKÁNÍ

Marek Chadima (Nejzbach): Do Ostravy jsme odjížděli v nekompletní sestavě. Domácí byli jasně lepší a zaslouženě berou vítězství. Do zápasu jsme zapojili nové mladé hráče a i když se nám podařilo soupeře dotáhnout, rozhodla zkušenost Ostravy.