1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
www.nejzbach.cz    

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Nejzbach žije

Nejzbach žije

Tento moment zažil Nejzbach naposledy 20.12. roku 2019 od té doby v 1. Futsal lize do včerejšího dne nezískal tři body.

Branky a nahrávky: 9. Stránský (Vojtíšek), 12. Stránský (Jiráský), 13. Novotný (Janoušek), 31. Formaček, 37. Gerčák, 40. Formaček – 32. Havrda, 38. Rozboud, 40. Abrhám Rozhodči: Juča, Slanina - Kolbaba Diváci: 200. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:3, 6:3.

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák (Špinar) – Novotný, Vojtíšek, Jiráský, Štanglica, Palatka, Ráliš, Janoušek, Demjančuk, Formáček, Stránský.

Helas Brno: Kirov (Lecjaks) – Macháček, Havrda, Jákl, Výborný, Abrhám, Rozboud, Zapletal, Rott, Bejda, Fichtner, Mešič.

KOMENTÁŘ 

Pro Nejzbach to byl nejdůeležitější zápas v sezóně, protože nutně potřeboval zvítězit aby udržel šanci na záchranu. Také to tak vypadalo od začátku utkání si vysokomýtští šli za vítězstvím. A v 9. minutě se prosadil Jozef Stránský, po krásné přihrávce Vojtíška - 1:0. Jozef Stránský byl ale dál při chutí a ve 12. minutě se znovu prosadil, tentokrát elegantně patičkou - 2:0. Nezbach byl v euforii a Lípa v tu dobu si připadala, jak na kolotoči a toho využil Matouš Novotný, který prostřelil Kirova a navýšil vedení Nejzbachu - 3:0. Na konci poločasu zahrizila i Lípa všechny střely, ale pochytal skvělý Gerčák. 

Do druhého poločasu šli vysokomýtští s tříbrankovým vedením, ale uvědomovali si, že je čeká ještě těžka dřina. Lípa hned od začátku hrála power-play, která ji ale přiliš nevycházela a David Formáček ve 31. minutě střelou do prázdné branky navýšil vedení - 4:0. Lípa se ale nevzdala ve 32. minutě se hosté poprvé radovali, když branku vstřelil Ondrřej Havrda. Ve 34. minutě mohli fanoušci vidět červenou kartu, když hostující Fichtner fauloval Libora Gerčáka, který mohl střílet do prázdné branky. Ve 37. minutě už Libora Gerčáka nikdo nezastavil a přes celé hřiště zamířil přesně a jistil vedení Nejzbachu - 5:1. Lípa, ale podruhé utkání se radovala, když ve 38. minutě překonal brankáře Nejzbachu znovu Ondřej Havrda - 5:2. Na konci utkání se s brankami roztrhl pytel a ve 40. minutě Lípa snížila na rozdíl dvou branek, když se trefil Tomáš Abrhám - 5:3. Vysokomýtští na toto snížení ještě stihli zareagovat a konečných šest-tři upravil skóre David Formáček - 6:3.

OHLASY PO UTKÁNÍ 

Michal Jiráský (1. FC Nejzbach Vysoké Mýto): "Zápas s Lípou nám vyšel a konečně jsme získali první tři body. Jsem rád za celý tým, že se to konečně povedlo. Teď už se koukáme na další utkání, abychom dokázali navázat na tuto výhru a mohli pomýšlet na záchranu."

Petr Svoboda (1. FC Nejzbach Vysoké Mýto): "Do dnešního utkání jsme nastoupili s jasným cílem, a to získat tři body a od začátku jsme si zatím šli. Na začátku utkání se šance střídaly na obou stranách, ale od páté minuty jsme Lípu zmáčkli a rozhodli utkání. V utkání nás podržel skvělý Gerčák, který předvedl parádní výkon. Také bych chtěl poděkovat zbytku týmu, který k utkání přistoupil zodpovědně. Nadále pokračujeme ve válce."

Petr Zapletal (Česká Lípa): "Ztracené tři body v Mýtě. Bohužel, na začátku zůstalo jen u řečí v kabině a prvních deset minut rozhodlo. Rozhodčí nastavil hodně benevolentní trend a to bohužel vyhovovalo válčícímu Nejzbachu. Šancí jsme si nakonec vytvořili relativně dost, ale bohužel, co nám nechytl skvělý Gerčák, skončilo na tyči, břevnu nebo mimo."

Diskuze

Nejbližší narozeniny

12.10.2023 Michal Jiráský (30)
10.11.2023 Lukáš Mach (39)
12.11.2023 Adam Velinský (21)
Iveco Czech Republic, a. s. Město Vysoké Mýto STAVEBNINY VM s.r.o. Nopek KBT Elektronik Mados Sapa LPJ JD Dlouhý s.r.o. Concept Kovošrot - Ivan Ševčuk BKN TOMIL s.r.o. TVARMETAL, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Pardubický kraj Národní sportovní agentura Mejtostav ps s.r.o. Joma
Kobylka hotel Vysoké Mýto

Počet návštěv: 92641
Posledních 30 dnů: 347 | Posledních 7 dnů: 94 | Poslední den: 15

© 2023 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | vladimir.zidek@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne