1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
www.nejzbach.cz    

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Sparta otočila utkání z 3:1 na 3:6

Sparta otočila utkání z 3:1 na 3:6

Nejzbach předvedl velmi bojovný výkon, ale i tak to na body nestačilo. Dlouho to ale vypadalo jinak, když ještě ve 31. minutě Nejzbach vedl 3:1, pak ale přišla gólová smršť od Sparty, která otočila utkání na 3:6.

Branky a nahrávky: 8. Mach (Gerčák), 9. Rajnoch, 31. Novotný (Jiráský)– 12. Darrier (Maxharraj), 32. Maxharraj, 33. Darrier (Maxharraj), 34. Maxharraj (Mikus), 39. Brahimi (Kelmendi), 40. Kelmendi (Maxharraj) Rozhodči: Slanina, Gasnárek - Vaněk Diváci: 300. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:6.

1. FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák (Špinar) – Novotný, Jiráský, M. Ráliš, D. Ráliš, Rajnoch, Palatka, Brázda, Demjančuk, Mach, Stránský, Vojtíšek.

Sparta Praha: Cristiano (Plecitý, Hůla) – Brahimi, Fabricio, Formánek, Maxharraj, Rukovci, Darrier, Hora, Hadousek, Mikus, Kelmendi, Fejzullahi.

KOMENTÁŘ 

V úvodu utkání měla více ze hry pražská Sparta, ale fantasticky chytající Gerčák zlikvidoval několik brankových šancí hostí. Vysokomýtští hrozili především z dlouhých výhozu a balónů. A v 8. minutě to přineslo své ovoce, když dlouhý míč Gerčáka usměrnil Lukáš Mach za záda Cristiana - 1:0. Sparta se poté snažila kombinovat, ale Marek Rajnoch vybojoval balón a v 9. minutě šel sám na Cristiana a skvěle zakončil a dostal Nejzbach do dvoubrankového vedení - 2:0. Sparta reagovala oddechovým časem a ve 12. minutě snižoval na rozdíl jediné branky krásnou střelou z bezprostřední vzdálenosti Darrier - 1:2. Do svých šancí se ve zbytku poločasu dostávali, jak domácí, tak hosté tu nejbezpečnější měla hostující Sparta, ta v poslední minutě v prvním poločase nastřelila tyčku.

Do druhého poločasu šel Nejzbach s odhodláním i nadále pokračovat v bojovném výkonu, a to se také dařilo. A ve 31. minutě si Vysokomýtští vzali dvoubrankové vedení zpět po střele Matouše Novotného - 3:1. Jenže Sparta po této brance ožila a nejprve ve 32. minutě Maxharraj snižoval - 3:2. A ve 33. minutě Darrier srovnal - 3:3. Aby toho nebylo málo Sparta se hned také dostalo do vedení, když ve 34. minutě svou druhou branku v utkání vstřelil Maxharraj - 3:4. Vysokomýtští se poté pokoušeli o vyrovnání, ale Sparta si už vedení pohlídala ba naopak ještě pojistila, když nejprve 39. minutě překonal Gerčáka, Brahimi - 3:5. Ve 40. minuě, při nejzbašské power-play pojistil výhru Sparty reprezentant Kosova Kelmendi - 3:6. 

OHLASY PO UTKÁNÍ 

Michal Jiráský (1. FC Nejzbach Vysoké Mýto): "V zápase se Spartou jsme sahali po bodech. Osm minut do konce jsme vedli 3:1. Bohužel, Sparta dokázala zápas otočit. Pokud takto budeme hrát proti jiným týmům, nemám strach o body."

Beni Simitči (Sparta Praha): "Kdybychom v páté minutě vedli 5:0, nikdo by neřekl ani popel a místo toho dvakrát inkasujeme! Pak se honíme se soupeřem, abychom dotáhli výsledek a přitom jsme prohrávali 1:3. Co jsem měl vyčítat klukům, to dostali o poločase a druhý poločas byl z naši strany už o hodně lepší směrem k bránění stylu Mýta. Směrem dopředu nemám co vyčítat, spíše chválit, protože jsme si vyprodukovali spoustu stoprocentních šancí. Kdybychom proměnil šance, tak byl výsledek dvojciferný. Nejvíc mě potěšila vnitřní síla týmu, že za stavu 1:3 otočil výsledek na 6:3. Gratuluji Vysokému Mýtu k bojovému výkonu a držím jim moc palce v záchraně. Děkuji sparťanským fanouškům, kteří si našli cestu do haly a podpořili nás."

Diskuze

Nejbližší narozeniny

22.07.2024 Libor Gerčák (49)
23.07.2024 Josef Stránský (27)
30.07.2024 David Formáček (27)
Iveco Czech Republic, a. s. Město Vysoké Mýto STAVEBNINY VM s.r.o. Nopek KBT Elektronik Mados Sapa LPJ JD Dlouhý s.r.o. Concept Kovošrot - Ivan Ševčuk BKN TOMIL s.r.o. TVARMETAL, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Pardubický kraj Národní sportovní agentura Mejtostav ps s.r.o. Joma
Kobylka hotel Vysoké Mýto

Počet návštěv: 98601
Posledních 30 dnů: 264 | Posledních 7 dnů: 74 | Poslední den: 15

© 2024 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | vladimir.zidek@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne