1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
www.nejzbach.cz    

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Slušný začátek, 13 branek a vykročení Miroslava Semeráda pravou nohou

Slušný začátek, 13 branek a vykročení Miroslava Semeráda pravou nohou

1. FC Nejzbach V. Mýto – Helas Brno 8:3 (4:1) Ani nešťastná teč Romana Michalce neodradila domácí tým od touhy po plném bodovém zisku. Do Mýta přijel Helas. Na něj nemá Nejzbach zrovna příjemné vzpomínky, ale každý zápas je jiný a meruna kulatá.

Kouč Semerád postavil základní sestavu na zkušených plejerech a udělal dobře. Do poločasu hráči ve žlutém 4x rozvlnili síť za Konečného zády a Mýto chytilo ten správný vítr. Trefy Nováka, Vladyky, Jiráského i vlastenec Kasálka byly logickým vyústěním převahy domácích. Pravda, některé byly okořeněny šťastnou tečí, ale to se počítá. To brněnský celek nebyl zjevně ve své  kůži a jeho výkon byl bez chuti a zápachu. Navíc se hrálo v jindy třeskutých kláních nevídaně slušně. První faul odpískal sudí až v minutě třinácté, což i v Nejzbach aréně není na denním pořádku. Kdo by čekal, že po přestávce Helas zabere, hluboce se mýlil. Sklopené hlavy, mrtvá lavička a jalová hra Davida Cupáka. Ten zaujal pouze dresem poněkud více elastickým než bývá v tomto kraji zvykem, jinak nuda a šeď. Jihomoravanům nepomohla ani dlouhá power play, či střídání gólmanů. Nejzbach pokračoval v krasojízdě a s chutí si zastřílel. Radovat ze vstřelené branky se tak mohl i brankář Gerčák a kapitán Vágner. Oba podali nadstardantní výkony a velkou měrou přispěli ke klidnému spánku svého nového velitele Miroslava Semeráda.

 

Jakub Vágner (Nejzbach) – Na dnešní utkání jsme se měsíc poctivě připravovali. Nebylo sice nic pro oko diváka, ale pro nás jsou důležité 3 body. Trošku nám sice ujel začátek, ale pak nás nakoply tři slepené góly. Až do konce jsme hráli nadoraz, jelikož u nás nikdo neví, co se může přihodit. Pár dobře rozehraných zápasů jsme nepochopitelně ztratili, ale dnes jsme si dali pozor.

 

Jan Ovčačík (Helas) – Po naší úvodní trefě jsme se začali s Mýtem zbytečně přetahovat a doplatili na to. Měli jsme to hrát chytřeji. Přesto si nemyslím, že bychom odehráli špatné utkání. Nedali jsme několik tutovek a navíc příprava na sezónu nebyla zrovna ideální. Musíme si to rozebrat, začít každý sám u sebe. Pak věřím, že to bude šlapat.

 

Branky – 6. a 27. Novák, 6. Vladyka, 7. vlastní Kasálek, 17. Jiráský, 22. Vágner, 34. Michalec,

                36. Gerčák – 2. Michalec vlastní, 32. Outrata, 35. Kasálek

Nejzbach – Gerčák -Vladyka, Michalec, Jiráský, Vágner, Jeníček, Kubát, Koblasa, Novotný, Novák, Sklenář, Štanglica, Šabata, Simon (NB)

Helas – Konečný - Šarkozy, Cupák, Lacko, Kasálek, Lidmila, Slavík, Ryšavý, Ovčačík, Outrata,

             Fruhvirt, Presl

              

 

          

Galerie k aktualitě

Diskuze

Nejbližší narozeniny

22.07.2024 Libor Gerčák (49)
23.07.2024 Josef Stránský (27)
30.07.2024 David Formáček (27)
Iveco Czech Republic, a. s. Město Vysoké Mýto STAVEBNINY VM s.r.o. Nopek KBT Elektronik Mados Sapa LPJ JD Dlouhý s.r.o. Concept Kovošrot - Ivan Ševčuk BKN TOMIL s.r.o. TVARMETAL, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Pardubický kraj Národní sportovní agentura Mejtostav ps s.r.o. Joma
Kobylka hotel Vysoké Mýto

Počet návštěv: 98601
Posledních 30 dnů: 264 | Posledních 7 dnů: 74 | Poslední den: 15

© 2024 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | vladimir.zidek@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne