1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu

Drama až do konce, ale návrat je blízko

Nejzbach v rámci jednadvacátého kola zajížděl na palubovku Baníku, který se v letošní sezóně prezentuje dobrým futsalem. Nejzbach se v zápase musel obejít bez klíčového hráče Kubáta, který se bohužel zranil. Vysokomýtští futsalisté do zápasu vstoupili velmi aktivně a už v páté minuté vedli 0:3. Poté ještě ve dvanácté minutě vysokomýtští vstřelili jednu branku, když Gerčák zvyšoval na 0:4, do poločasu se povedlo Baníku snížit na rozdíl tří branek. Ve druhém poločasu se, ale více dařilo hráčům Baníku, kteří otočili zápas ve svůj prospěch a stav utkání byl 5:4 pro Baník. Jenže naštěstí ve 40.minutě zápasu se k desetimetrovému kopu stoupl Merkl a utkání vyrovnal. V zápase Merkl, jak už je zvykem dokázal vstřelil hattrick. Poté se Nejzbach musel ohlížet na výsledek zápasu Třinec - Jeseník, kde se rovněž zrodila remíza, ale 4:4. A Nejzbach ztráta bodů nemusela tudíž nějak mrzet, protože i nadále zůstává na první pozici v tabulce 2.ligy-východ, kterou už nehodlá opustit.

Z kabiny Nejzbachu po utkání : Lukáš Merkl Zápas s Ostravou pro nás nebyl vůbec jednoduchý, byli jsme oslabení o Jardu Kubáta, který si léčil šrámy na noze z velkého fotbalu doma s jeho životní láskou Kájou. Každopádně jsme věděli o co se hraje a od první minuty diktovali hru a dostali se do čtyř brankového vedení. V průběhu zápasu přišel nesmyslný zkrat z naší strany, ale naštěstí se nám podařilo 10m kopem vyrovnat a potřebný bod urvat. V pátek navlíkneme poslední korálek za naším snem, proto bych chtěl všechny fanoušky i naše “hejtery” pozvat na páteční zápas, kde Nejzbach bude žrát první! Vamos