1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
www.nejzbach.cz    

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

David Jošt bude oblékat dres Nejzbachu!

David Jošt bude oblékat dres Nejzbachu!

Bývalý reprezentant do 21 let David Jošt, který v minulé sezóně bojoval v dresu pražské Sparty, bude v příští sezóně nastupovat za východočeský Nejzbach Vysoké Mýto.

David Jošt (nar. 1.2.1995) sbíral po dvě sezóny zkušenosti v pražské Spartě, kam přišel na hostování z Hradce Králové. Ale protože tým z hlavního města aktuálně prochází velkými změnami, hledal si hráč s osmi starty v oficiáních zápasech U-21 další angažmá.

A v těchto dnech je již rozhodnuto. "Začátkem týdne jsem se upsal Nejzbachu Vysoké Mýto, jde o roční hostování," informoval náš web. V Nejzbachu se setká s novým trenérem, kterým je Miroslav Semerád (psali jsme zde). "Krátce jsme se potkali v Hradci, ale nebylo to na dlouho, já jsem chvíli poté odešel do Sparty,"vysvětluje Jošt.

Tento 22 letý hráč je také aktivním fotbalistou, oblékajícím dres divizních Kratonoh. "Při naší schůzce jsem říkal panu Páralovi, že upřednostním fotbal," vyjasnil si situaci s vedením Nejzbachu hned na začátku spolupráce. 

Diskuze

Nejbližší narozeniny

12.10.2023 Michal Jiráský (30)
10.11.2023 Lukáš Mach (39)
12.11.2023 Adam Velinský (21)
Iveco Czech Republic, a. s. Město Vysoké Mýto STAVEBNINY VM s.r.o. Nopek KBT Elektronik Mados Sapa LPJ JD Dlouhý s.r.o. Concept Kovošrot - Ivan Ševčuk BKN TOMIL s.r.o. TVARMETAL, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Pardubický kraj Národní sportovní agentura Mejtostav ps s.r.o. Joma
Kobylka hotel Vysoké Mýto

Počet návštěv: 92641
Posledních 30 dnů: 347 | Posledních 7 dnů: 94 | Poslední den: 15

© 2023 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | vladimir.zidek@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne