1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Oficiální stránky futsalového klubu
1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto
www.nejzbach.cz    

1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto

Dobrá remíza se Slavií

Dobrá remíza se Slavií

Na průběh utkání skvělá remíza se čtvrtým týmem tabulky SK Slavia Praha. Nejzbach stáhl i skóre 1:4, především skvělý výkon předvedl Jindřích Kučera.

KOMENTÁŘ

Vysokomýtští futsalisté vybojovali remízu 6:6 s týmem SK Slavia Praha. Po prvním poločase, když Nejzbach prohrával 1:4, proběhla v kabině velká bouřka, když trenéři museli zvýšit hlas a přineslo to své ovoce do druhé poločasu nastoupil jiný tým, který během jednoho střídání stáhl vedení Slavie na jednu branku. Nejzbach měl i příležitosti v druhém poločasu se dostat do vedení nakonec musel vyrovnávat Michal Jiráský z krátké penalty na 6:6, pro Nejzbach zlatý bod, který ho drží v boji o záchranu v 1. Futsal lize. Jedinou kaňkou je zranění Libora Gerčáka, který ale pomohl U17 k mistrovské trofeji.

Ohlasy aktérů zápasu

Petr Svoboda (PR manažer Nejzbachu): "Do utkání jsme nevstoupili dobře, když nás Slavia trestala z našich chyb nebo špatného postavení. Do druhého poločasu jsme ale vstoupili jako jiný tým. Začali jsme soupeře napadat a pomohli si dlouhými míči, bod po průběhu utkání bereme. Škoda jen ostatních pochybných výsledků."

Antonín Hrdina (hráč Slavie): "Doplatili jsme na neproměněné šance, mohli jsme odskočit na čtyři branky, ale netrefili jsme prázdnou branku. Nejzbach nás pak svojí typickou hrou s nahazováním míčů přetlačil, pustili jsme je k tomu, když dali dvě branky za jedno střídání. Po tak dobře odehraném poločase jsme to měli dotáhnout. Svůj stý gól za Slavii bych okamžitě vyměnil za tři body."

Diskuze

Nejbližší narozeniny

12.10.2023 Michal Jiráský (30)
10.11.2023 Lukáš Mach (39)
12.11.2023 Adam Velinský (21)
Iveco Czech Republic, a. s. Město Vysoké Mýto STAVEBNINY VM s.r.o. Nopek KBT Elektronik Mados Sapa LPJ JD Dlouhý s.r.o. Concept Kovošrot - Ivan Ševčuk BKN TOMIL s.r.o. TVARMETAL, s.r.o. AB design Czech s.r.o. Pardubický kraj Národní sportovní agentura Mejtostav ps s.r.o. Joma
Kobylka hotel Vysoké Mýto

Počet návštěv: 92641
Posledních 30 dnů: 347 | Posledních 7 dnů: 94 | Poslední den: 15

© 2023 1. Fc Nejzbach Vysoké Mýto | Všechna práva vyhrazena | vladimir.zidek@email.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne